Що таке той Free TON і чому на нього стільки сподівань?

Наразі для звичайної домогосподарки, або домогосоподаря це в першу чергу крипта (TON Crystal), яка має велику швидкість, малу комісію та гарний захист. Крипта, яку можна класти на депозит і отримувати відсотки.

Але це верхівка айсбергу.

Павел Дуров, засновник Telegram, декілька років розробляв Telegram Open Network, але в останню мить Американська держава заборонила старт проєкту. Перепона, на погляд Павла, була нездоланна, тому він виклав всі свої напрацювання у вільний доступ.

Зараз Free TON – це проєкт який мав старт незалежно від Павла Дурова і його команди. Він якось відрізняється від того що мало буди якби проект на стопорнули Американці, але основна ідея та величезна кількість программного коду залишились незмінні.

Є ядро логіки та операційна система, яка дозволить на базі існуючого інтернета (мається на увазі www, dhcp, dns, тощо) зробити інтернет, який буде неможливо зупинити авторитарними діями будь якого уряду. Це буде зроблено за рахунок того, что поступово менежа Free TON буде створювати свої протоколи і механізми у яких не буде єдиної точки відмови.

У Telegram не з’явиться можливості робити розрахунки криптою, як це планувалось спочатку. І це тому, що зараз Павел Дуров ні як не пов’язує Free TON з Телеграмом. Але вже зараз є месенджер і гаманець в одному флаконі.
Це TON Surf. І це дійсно дуже зручний гаманець, який менш ніж за секунду робить перекази грошей які називаються TON Crystal. Як месенджер – такоє. Але це поки що. Роботи проводяться і з часом я підозрюю що всі туди перейдуть з Телеграму.

Free TON дозволить кожному бажаючому робити автономні, децентралізовані і головне нецензуровані соціальні мережі. Створювати майже будь що, що буде захищене криптоалгоритмами.

Вивчайте першоджерела – https://freeton.org/ , заробляйте і здійснюйте свої мрії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *