Як зробити стейкінг у Surf TON

Після оновлення 4.5.0 Surf TON дозволяє робити стейкінг ваших Кристалів

Однак кнопка “застейкати” зазвичай не активна – – Try to stake later. Можливо це пов’язано з бета-тестуванням цієї функції.

Але зробити стейкінг можливо в ручному режимі.

Для цього потрібно обрати депул в якоий будете робити стейк. Списоц депулів можна знайти за посиланням https://ton.live/dePools. Незвичайнісь цієї адрес в тім, що вона чутлива до регистру. Якщо спробувати перейти за посиланням https://ton.live/depools , де Р маленька – то списку депулів ви не побачите. Ось такая фігня, малята.

Ось список перших депулів

Першим пулом є пул, на який стекають з Surf – кількість участників ярко відрізняється у більшу сторону.
Але ж в нього й сама велика комісія з прибутку – 8%.

Стоит упомянуть о таком ньансе. Например если у вас в Surf есть 614 монет, а вы застейкали 600 монет, то на балансе кошелька будет отображатся 614 монет

Однак клікнув на баланс, ви побачите що можете вілно розпоряджатися лише 14 монетами, а 600 монет у вас застейкані у депулі.

Але якщо ви відправите монети в будь який інший депул, не в Green Surf, то побачите на балансі 14 кристалів і 0 в сервісах стейкінга. Це накладаж на вас обо’язок пам’ятати на який депул ви відправили монети у стейкінг. Я застейкав монети не тільки у рідний Серфовський депул, а й на інші пули, де комісія нижча. Да і взагалі – розподілив ризичи. Які самі ризики – то я ще не второпав остаточно.

Щоб не забути куди я відправив свої кровні, я додав адреси депулів як активи. Для цього на ці же сторінці додатку натиснув кнопку “+” в правому верхньому куті

і додав адреси депулів. Відібражаєця не зрозуміло що, але головне, що я туди вніс адреси депулів і найменування – чисто на згадку, такий собі склерознік.

А тепер про те, як зробити стейкінк вручну

На сторінці з адресами депулів https://ton.live/dePools
копіюйте адресу депула Green Surf

Повертаємось у Surf TON

Тапаєм у Browse DeBots

Після цього тикаємо у зелену іконку DePool

Погоджуєтесь з тим, що ви все андерстендете (розумієте)

После этого выбираем Ручной Ввод / Enter manually

І робимо ввод адреси нашего депула

Після чого тиснемо Стейк / Stake

Потім обираємо Основний Рахунок / Main account

У моєму випадку з’явилась ось така інформація – в мене там вже є два стейка. Щоб зробити стейк я натиснув Deposit orditary stake, а у вашому вибадку буде просто кнопка Stake

І якщо вам потрібно забрати свої кошти зі стейку, то тисніть Withdraw stake.

Ось і все. Якщо комусь допоміг, відпішиться в коментах!

ВСЕ БУДЕ ДЕЦЕНТРАЛІЗЕЙШН!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *